ج. بهمن ۴ام, ۱۳۹۸

فایل لیست

دانلود تحقیق مقاله پاورپوینت پروژه پایان نامه رساله

آموزش ایجاد فایل پشتیبان از ویندوز

آموزش ایجاد فایل پشتیبان از ویندوز

آموزش ایجاد فایل پشتیبان از ویندوز

شامل ویدیویی ۲۵ دقیقه ای با فرمت ۳gp

وضوح تصویر و نرخ فریم: HD با وضوح ۱۲۸۰ در ۷۲۰ و ۲۳ فریم بر ثانیه

حجم فشرده شده محصول: ۹۸ مگابایت

فرض کنید تعداد بسیار زیادی نرم افزار گران قیمت و آپدیت شده روی سیستم شما نصب است و برای شما ارزش بسیاری دارند. حال فرض کنید به هر دلیلی مانند نفوذ ویروس به کامپیوتر شما، همه ی برنامه های نصب شده و حتی فایل های سیستمی ( فایل های ویندوز ) موجود در درایو C پاک می شوند. اگر شما پیش از این اتفاق یک فایل پشتیبان ( بکاپ ) از ویندوز خود تهیه کرده باشید، به راحتی می توانید ویندوز خود را بازیابی نمایید. به عبارتی می توانید ویندوز و تمامی نرم افزار های نصب شده بعلاوه تمامی تنظیمات آن ها را مجدد پیاده سازی کنید و به استفاده از آن ها بپرازید. درست مانند این است که فایل های صوتی و تصویری خود را علاوه بر اینکه در حافظه کامپیوتر نگهداری می کنید، یک نسخه هم در یک هارد دیسک خارجی نگهداری کنید تا در صورت حذف شدن آن ها از حافظه کامپیوتر، به راحتی از نسخه های یدکی استفاده کنید. البته پشتیبان گیری از ویندوز تنها با Copy و Paste کردن فایل های درایو C انجام نمی شود و باید با ابزار خاصی این کار را انجام داد.

به وسیله این ویدیوی آموزشی شما به راحتی می توانید نحوه ایجاد نسخه پشتیبان از ویندوز را با زبانی کاملا ساده و گویا در محیط دسکتاپ ویندوز ۸٫۱ بیاموزید. در این فیلم آموزشی ، چهار روش اصلی عیب یابی و بکاپ گیری از ویندوز آموزش داده می شود که هر کدام بسته به نوع مشکلی که برای سیستم عاملتان پیش آمده است، کاربرد دارند.

ویژگی های این فایل:

مدرس به صورت واضح و گویا تدرس می کند، به طوریکه هر فردی با هر سطح علم و دانشی به راحتی میتواند از آموزش استفاده کند.
هر قسمت به طور کامل آموزش داده می شود و حتی در صورت لزوم مثال هایی زده می شود تا کاربر به طور کامل کاربرد ابزار را درک کند.
محصول از کیفیت صدا و تصویر قابل قبولی برخوردار است.
این فیلم آموزشی انحصاری است.

مشاهده فایل

.

.

دانلود فیلم آموزش ایجاد فایل پشتیبان از ویندوز