د. آذر ۱۸ام, ۱۳۹۸

فایل لیست

دانلود تحقیق مقاله پاورپوینت پروژه پایان نامه رساله

آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت

آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت

آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت

نوع دوره: دوره آموزشی ایمیل مارکتینگ با میلرلایت به صورت آموزش ویدیویی

فرمت فایل‌های پکیج: فایل‌های ویدئویی با فرمت MP4 + صوت جلسات در فرمت MP3

مدت زمان آموزش: در حدود ۲ ساعت آموزش ویدیویی

مناسب برای : صاحبان کسب و کار اینترنتی ، بازاریابان دیجیتال و کارشناسان بازاریابی اینترنتی ، وب مستران و مدیران وب سایت ها ، افرادی که به دنبال جذب پروژه در حوزه‌ی بازاریابی دیجیتال هستند.

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی یکی از پرسودترین و پربازده‌ترین روش‌های بازاریابی می‌باشد (نرخ بازگشت سرمایه در این روش ۱ به ۴۰ است. یعنی اگر ۵۰ هزار تومان برای ایمیل مارکتینگ هزینه کنید، باید انتظار ۲ میلیون تومان درآمد را داشته باشید). نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ مختلفی تهیه و تولید شدند تا بازاریابان و مدیران کسب و کار بتوانند از ایمیل مارکتینگ برای افزایش درآمد و افزایش سودآوری خود استفاده کنند.

میلرلایت یکی از قوی‌ترین نرم‌افزارهای ایمیل مارکتینگ است که کار بازاریابی ایمیلی شما را بسیار ساده‌تر و مؤثرتر می‌کند. در ویدئوی آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت ما قصد داریم که تمامی بخش های مختلف میلرلایت را به شما آموزش دهیم تا بتوانید با استفاده از میلرلایت یک بازاریابی ایمیلی قوی داشته باشید.

در این آموزش که در حدود ۲ ساعت ویدئوی آموزشی است، به صورت کامل و قدم به قدم تمامی بخش‌های میلرلایت را با اجرا روی یک سایت نمونه به شما آموزش می‌دهیم تا بتوانید با استفاده از میلرلایت یک بازاریابی ایمیلی مؤثر و پرسود را تجربه کنید. چرا به آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت نیاز دارید؟ برای پاسخ به این سؤال نیاز است که یک نکته‌ی اساسی را به شما بگوییم:

به طور معمول ۷ بار تعامل بین شما و یک مشتری بالقوه نیاز است تا آن فرد نسبت به شما و یا برند شما و مجموعه‌ی شما اعتماد پیدا کند و از شما خرید کند. بنابراین احتمال خیلی کمی وجود دارد که افرادی که برای اولین بار با شما مواجه می‌شوند، از شما خرید کنند.
برای جلب اعتماد این دسته از افراد شما باید با آن‌ها ارتباط بگیرید و در طی یک ارتباط مؤثر سعی کنید که حس اعتماد را نسبت به خودتان و مجموعه تان ایجاد کنید تا فرد از شما خرید کند. یک روش اساسی و یک راه حل بسیار عالی برای ایجاد این ارتباط بازاریابی ایمیلی است.

با داشتن ایمیل مشتریان بالقوه شما می‌توانید در بازه‌های زمانی مختلف به آن‌ها ایمیل ارسال کنید و اخباری را درباره‌ی خودتان، محصولات جدیدتان، محتواهای آموزشی درباره‌ی محصولات تان وغیره را برای آن‌ها ارسال کنید. میلرلایت یک نرم افزار ایمیل مارکتینگ قوی است که به شما امکان می‌دهد تا ایمیل های مشتریان خود را مدیریت و دسته بندی کنید. به آن‌ها ایمیل ارسال کنید و ببینید که چه کسانی ایمیل شما را دریافت و باز کرده اند. ویژگی های بسیار زیاد میلرلایت به شما امکان می‌دهد که یک بازاریابی ایمیلی عالی داشته باشید.

در آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت ما به صورت قدم به قدم و مرحله‌ای تمامی بخش های میلرلایت و چگونگی استفاده از بخش‌های مختلف آن را به شما آموزش می‌دهیم

چرا برای بازاریابی ایمیلی به نرم‌افزار ایمیل مارکتینگ نیاز دارید؟
دلیل ۱: چطور می‌خواهید ایمیل ارسال کنید؟

اولین و ساده‌ترین پاسخ به این سؤال این است که چطور می‌خواهید به تعداد بسیار زیادی از افراد نظیر ده هزار نفر یا صد هزار نفر ایمیل ارسال کنید؟

هیچ یک از سرویس‌های ایمیل مشهور نظیر جیمیل و یاهو این امکان را به شما نمی‌دهند.

اگر بخواهید ایمیل‌ها را از هاست سایت خود ارسال کنید نیز با مشکل مواجه می‌شوید. معمولاً هاست‌ها امکان ارسال بیش از ۱۰۰ ایمیل همزمان را به شما نمی‌دهند.

به علاوه نرخ موفقیت در ارسال ایمیل به وسیله‌ی هاست سایت نیز بسیار پایین است و بسیاری از ایمیل‌ها به مقصد نمی‌رسند.

در آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت به شما نشان می‌دهیم که چطور با استفاده از میلرلایت می‌توانید به صورت رایگان ۱۰۰۰ عضو خبرنامه داشته باشید و به تعداد نامحدودی ایمیل به آن‌ها ارسال کنید

دلیل ۲: تحلیل‌های بسیار دقیق در مورد نتیجه‌ی ایمیل ارسال شده

ایمیل مارکتینگ صرفاً به معنای ارسال ایمیل نیست! شما پس از ارسال ایمیل باید ایمیل ارسالی خود را تحلیل کنید. برای مثال باید موارد زیر را بررسی کنید:

چند نفر ایمیل شما را باز کرده‌اند.
چند نفر روی لینک های موجود در ایمیل شما کلیک کرده‌اند
در چه زمان هایی ایمیل های شما بیش تر باز شده و بیش‌تر خوانده می‌شوند؟
از چه عناوینی و راجع به چه موضوعاتی در عنوان ایمیل خود صحبت کنید تا افراد بیش تری ایمیل‌های شما را باز کنند؟
چه افرادی چه ایمیل‌هایی را بیش‌تر باز می‌کنند و به چه موضوعاتی بیش تر علاقه‌مند هستند؟
چطور اعضای خبرنامه‌ی خود را طبقه بندی و دسته بندی کنید تا به گروه پیشنهادهایی متناسب با علاقه شان ارسال شود؟

ما یک کمپین نمونه را بر روی وب سایت یکی از مشتریان مان اجرا کرده ایم و در این آموزش به صورت دقیق بخش‌های مختلف آن را تحلیل می‌کنیم.

اگر به دنبال آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت هستید، حتما در نظرداشته باشید که بخش تحلیل و ارزیابی کمپین های ایمیلی، یک موضوع بسیار مهم و اساسی است. ما در این آموزش به صورت مفصل به آن پرداخته‌ایم.

این موارد حاصل نمی‌شود مگر با داشتن یک سیستم گزارش گیری دقیق و یک نرم‌افزار حرفه‌ای و تخصصی ایمیل مارکتینگ.

بنابراین اگر می‌خواهید که به صورت حرفه‌ای، ایمیل مارکتینگ انجام دهید لازم است که از یک نرم‌افزار ایمیل مارکتینگ حرفه‌ای مثل میلرلایت استفاده کنید.

برای گرفتن بهترین نتیجه از میلرلایت، محصول «آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت» را خریداری کنید و همین امروز بازاریابی ایمیلی خود را شروع کنید

یک نرم‌افزار ایمیل مارکتینگ خوب چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟

باید موارد زیر را به صورت ساده در اختیار شما قرار دهد:

امکان تعریف لیست ایمیل و داشتن لیست های ایمیل جداگانه برای مقاصد مختلف
اضافه کردن افراد جدید به لیست های فعلی
ادغام و یا جداسازی لیست ها برای هدف مندی دقیق‌تر
توانایی ارسال کمپین های ایمیلی
تعهد به اصول مبارزه با اسپم و شناخته شدن توسط سرویس های مشهور ایمیل برای جلوگیری از اسپم شدن ایمیل‌های ارسالی
گزارش دهی دقیق در مورد نتایج کمپین های ارسالی
تشکیل پروفایل برای هر کاربر با توجه به ایمیل‌های باز شده و کلیک شده به منظور تعریف پرسونای مشتری
و موارد دیگر ….

چرا میلرلایت یکی از بهترین نرم‌افزارهای ایمیل مارکتینگ است؟

میلرلایت برای شروع تا ۱۰۰۰ عضو هیچ هزینه‌ای نمی‌گیرد و بهترین ابزار برای کسب و کارهای نوپا و تازه کاران ایمیل مارکتینگ می‌باشد.
میلرلایت قالب‌ها و نمونه ایمیل‌های زیادی دارد که فرآیند ارسال کمپین های ایمیلی را بسیار سریع‌تر و ساده‌تر می‌کنه.
با استفاده از میلرلایت می‌توان لندینگ پیج و فرم‌های مختلفی برای جمع آوری لیست ایمیل تهیه کرد.
قدرت شخصی سازی در میلرلایت بسیار بالاست و به راحتی می‌توان محتوای ایمیل را تغییر داد.
میلرلایت از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند. میلرلایت سیستم اتومیشن یا ارسال ایمیل خودکار فوق‌العاده‌ای دارد.

اگر تا به حال ایمیلی از طرف ما دریافت کرده باشید احتمالاً متوجه شده‌اید که ما خودمان از میلرلایت استفاده می‌کنیم.

قبلاً ما از میل چیمپ برای ارسال ایمیل استفاده می‌کردیم و به علت مزیت‌هایی که گفته شد به میلرلایت روی آوردیم و مدت هاست که ایمیل مارکتینگ خود را با استفاده از میلرلایت انجام می‌دهیم.

تجربه‌های زیادی را در کار با میلرلایت به دست آورده‌ایم که با تهیه‌ی این آموزش می‌توانید در زمانی کم همه‌ی آن‌ها را به دست آورید. شما دیگر نیازی به تکرار مجدد آزمون و خطاهای ما نخواهید داشت.

ما در آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت به صورت کاملاً عملی قدم به قدم بخش‌های مختلف میلرلایت را به شما آموزش می‌دهیم. هر بخش از آموزش را روی یک سایت نمونه انجام خواهیم داد تا به صورت دقیق و عملی تمامی مراحل را یاد بگیرید و بتوانید خودتان آن‌ها را انجام دهید.

آیا برای ایمیل مارکتینگ با میلرلایت هزینه باید پرداخت کرد؟

در ابتدای کار نیازی به پرداخت هزینه نیست. شما به رایگان در وب‌سایت میلرلایت ثبت‌نام می‌کنید و می‌توانید پس از تأیید شدن حساب‌تان به ارسال ایمیل اقدام کنید.

سیستم هزینه در میلرلایت به صورت «تعداد اعضا» می‌باشد و زمانی که تعداد اعضای شما از سقف معینی عبور کند، باید هزینه پرداخت کنید (برای مثال اولین سقف ۱۰۰۰ نفر است. سقف دوم ۲۵۰۰ نفر، سقف سوم ۵۰۰۰ نفر و ….)

بنابراین تا زمانی که تعداد اعضای خبرنامه‌ی شما زیر ۱۰۰۰ نفر باشد نیاز به پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای نیست. بنابراین اگر به تازگی می‌خواهید با ایمیل مارکتینگ آشنا شوید، میلرلایت یک گزینه‌ی عالی برای شماست. شما در ابتدای کار و برای کسب تجربه به صورت رایگان می‌توانید از آن استفاده کنید. هر تعدادی که می‌خواهید ایمیل ارسال کنید. گزارش‌های مبتنی بر ارسال ایمیل و نرخ باز شدن ایمیل‌ها و نرخ کلیک شدن آن‌ها را ببینید و پس از حرفه‌ای شدن و گسترش اعضای لیست ایمیل خود، کم کم و با رشد کسب و کارتان به پرداخت هزینه اقدام کنید.

 

زمانی که آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت را تهیه کنید، در صفحه‌ی محصول به شما ۲۰ دلار اعتبار میلرلایت هدیه داده می‌شود. جزییات چگونگی استفاده از این ۲۰ دلار را پس از خرید این محصول آموزشی می‌توانید مشاهده کنید. پس شما به راحتی می‌توانید از میلرلایت به صورت رایگان استفاده کنید و حتی زمانی که تعداد اعضای خبرنامه‌ی شما زیاد شد و خواستید هزینه پرداخت کنید، ۲۰ دلار کمتر پرداخت کنید (مبلغ ۲۰ دلار در حدود ۲۶۰ هزار تومان خواهد شد در صورتی که تهیه‌ی آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت صرفاً ۴۹ هزار تومان است).

در این آموزش قدم به قدم بخش‌های مختلف میلرلایت را بررسی می‌کنیم و پیش از ورود به هر بخش در مورد مفهوم آن بخش در بازاریابی ایمیلی نیز صحبت می‌کنیم. در آموزش ایمیل مارکتینگ با میلرلایت ما اصول ایمیل مارکتینگ و مفاهیم ایمیل مارکتینگ را به شما آموزش می‌دهیم. سپس چگونگی پیاده سازی آن‌ها را در میلرلایت به شما آموزش خواهیم داد.

سرفصل های دوره ایمیل مارکتینگ با میلرلایت :

۱-معرفی دوره و مقدمه

۲ – توضیح بخش های مختلف داشبورد میلرلایت

۳ – بخش آپگرید و همکاری در فروش میلرلایت

۴ – وب فرم ها در میلرلایت

۵ – درست کردن یک وب فرم از نوع پاپ آپ در میلرلایت

۶ – اتصال پاپ آپ به سایت و نمایش آن در سایت

۷ – طراحی لندینگ پیج در میلرلایت و جمع آوری لیست ایمیل از طریق لندینگ پیج

۸ – اتومیشن در میلرلایت – بخش اول

۹ – اتومیشن در میلرلایت – بخش دوم

۱۰ – تحلیل کمپین های اتومیشن ارسال شده در میلرلایت – بخش ۱

۱۱ – تحلیل کمپین های اتومیشن ارسال شده در میلرلایت – بخش ۲

۱۲ – ساخت کمپین معمولی در میلرلایت

۱۳ – ساخت کمپین تست A-B در میلرلایت

مشاهده فایل