د. آذر ۱۸ام, ۱۳۹۸

فایل لیست

دانلود تحقیق مقاله پاورپوینت پروژه پایان نامه رساله

صفر تا صد کسب درآمد اینترنتی ( دوره ویژه )

صفر تا صد کسب درآمد اینترنتی ( دوره ویژه )

صفر تا صد کسب درآمد اینترنتی ( دوره ویژه )

آنچه در دوره ی صفر تا صد کسب درآمد اینترنتی دریافت می کنید:

۱-دسترسی فوری به آموزش های تصویری دوره ! (ارزش مالی: بیش از ۹ میلیون و ۹۸۵ هزار تومان) !

شامل : آموزش های تصویری گام به گام، وبینار های آموزشی- مشاوره ای مستقیم با مشاوران دوره ,آموزش های تمرین- محور، ورکشاپ اختصاصی یک میلیون دلاری ها، نمونه های عملی، راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی از صفر و به درآمدزایی رساندن آن به صورت زنده. تمامی این آموزش ها به ساده ترین شکل ممکن آماده شده تا بتوانید به راحتی آنها را دنبال کنید و به جمع کارآفرینان اینترنتی ایران بپیوندید! سیستمی ۱۰۰ درصد تست شده و به اثبات رسیده که برای موفقیت در دنیای کسب و کارهای اینترنتی به آن نیاز دارید!

۲-مشاوره، پرسش و پاسخ ! ( ارزش مالی: بیش از ۲ میلیون و ۹۹۷ هزار تومان) !

می توانید ایده های خود را با مشاوران دوره ی در میان بگذارید تا بتوانید بدون آزمون و خطا حرکت کنید. علاوه بر این، می توانید به صورت مستقیم با مشاوران دوره در ارتبازط باشید، و در ساعات و شرایط مشخص شده سوالات خود را مطرح و پاسخ آنها را دریافت کنید.

۳-سایت رایگان (برنامه نویسی شده از پایه) با امکانات حرفه ای! (ارزش مالی: بیش از ۲ میلیون و ۷۹۷ هزار تومان)! در سایت های اهدایی رایگان تمامی امکانات و هرآنچه برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی به آن نیاز دارید، از a تا z رو برای شما آماده کردیم، بنابراین می تونی بلافاصله کار خودت رو شروع کنی. همه چیز رو برای شما آماده کردیم! علاوه بر آموزش های بسیار کاربردی این محصول یک سری هدایای ویژه هم برای شما نظر گرفتیم :

۱-آموزش و مشاوره تخصصی حوزه یابی برای شروع کسب و کار اینترنتی ( ارزش مالی: ۹۹۷ هزار تومان) ! در این بخش به شما کمک می کنیم تا بهترین و مناسب ترین حوزه را برای شروع کسب و کار اینترنتی خود انتخاب کنید . علاوه بر این ۲۰ حوزه ی برتر و سودآور اینترنتی را نیز به شما معرفی می کنیم، حوزه هایی که بیشترین مخاطب را داشته اند و سودآوری بالایی داشته اند. گزارش کامل و جامعی از هر حوزه نیز به شما ارایه می شود تا بتوانید تصمیم خوب و قابل قبولی بگیرید و کار خود را با قدرت شروع کنید.

۲-ورکشاپ اختصاصی ۱۰ روزه ی تولید محتوا: چگونه در کمتر از ۱۰ روز اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید ! ( ارزش مالی: یک میلیون و ۴۹۷ هزار تومان) ! در این بخش می آموزید که چگونه می توانید در کمتر از ۱۰ روز، اولین محصول آموزشی- دانلودی خود را تولید کنید و یا از افراد متخصص بخواهید که چنین کاری را برای شما انجام دهند.

۳-دسترسی مادام العمر به آموزش های دوره و آپدیت های دوره، وبینارهای پرسش و پاسخ ۹۰ روزه ! ( ارزش مالی: ۲ میلیون و ۹۹۷ هزار تومان) ! پس از شرکت در دوره صفر تا صد کسب درآمد از اینترنت به صورت مادام العمر به آموزش های دوره دسترسی دارید، پرسش و پاسخ های ۹۰ روزه، مشاوره و راهنمایی های آموزشی و … به شما کمک می کند تا بدون استرس و نگرانی، با خیال راحت با هر سرعتی که دوست دارید حرکت کنید و کسب و کار اینترنتی خود را ایجاد کنید.

۴-ورکشاپ اختصاصی استخدام ایمن ! ( ارزش مالی: ۴۹۷ هزار تومان) !

اگر دوست دارید دیگران را استخدام کنید تا گام های اجرایی تولید محتوا را برای شما انجام دهند، باید نکات بسیار مهم و ضروری را پیش از استخدام چنین افرادی بدانید. یک استخدام اشتباه می تواند کسب و کار اینترنتی شما را به نابودی بکشاند. در این ورکشاپ دقیقا ب شما آموزش می دهیم که در صورتی که تمایل به استخدام دیگران دارید چه کسی برای شما و کسب و کار اینترنتی شما بهترین گزینه است و به دنبال چه معیارهایی در استخدام باید باشید.

۵-ورکشاپ مقدماتی و متوسطه تبلیغ نویسی ! ( ارزش مالی: ۱ میلیون و ۹۹۷ هزار تومان) ! آیا می دانید چه تفاوتی بین یک کسب و کار اینترنتی موفق و یک کسب و کار اینترنتی شکست خورده وجود دارد؟ تبلیغ نویسی خوب! در ورکشاپ مقدماتی و متوسطه ی تبلیغ نویسی برگ برنده ای را به شما می دهیم که کسب و کار اینترنتی شما را شکست ناپذیر خواهد کرد!

۶-ورکشاپ اختصاصی تقویت مهارت ها ! (ارزش مالی: ۹۹۷ هزار تومان) !

اگر دوست دارید که روز به روز موفقیت های شما در دنیای کسب و کارهای اینترنتی بیشتر شود، باید با مهارت هایی آشنا شوید که کسب و کار شما رو به مراحل بعدی موفقیت می برد و رنگ و روی حرفه ای تری به کسب و کار اینترنتی شما می دهد. یک بیزنس من واقعی هرگز به نکات پایه ای و مقدماتی بسنده نمی کند، و همیشه به دنبال کسب مهارت هایی است که او را به مراحل بعدی و حرفه ای تر می برد. در این بخش، قصد ما این است مطمین شویم که تمامی مهارت هایی که برای رشد و گسترش کسب و کارتان به آنها نیاز دارید را آموخته اید و نکته ای از قلم نیفتاده.

۷-راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی جدید در حضور دانشجویان دوره از صفر تا صد ! ( ارزش مالی: ۱ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان) ! در این بخش فرض ما این است که دقیقا در آغاز راه هستیم و قرار است از صفر یک کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنیم. بنابراین دانشجویان دوره می توانند از صفر تمامی اقدامات را ملاحظه کنند و از گام های اجرایی الگوبرداری کنند و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنند!

۸-هدیه ی عملی و کاربردی(ویژه)

۳ ورکشاپ اختصاصی و حرفه ای ( ارزش مالی: ۲ میلیون و ۹۹۷ هزار تومان)!
آموزش های حرفه ای و تخصصی با مدرس دوره (ارزش مالی: ۲ میلیون و ۷۹۷ هزار تومان)!
دسترسی رایگان به آپدیت ها و فایل های جدید دوره ( ارزش مالی: ۲ میلیون و ۹۹۷ هزار تومان)!
برنامه های کاربردی رایگان ( ارزش مالی: بیش از ۵ میلیون تومان)!

مشاهده فایل